Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Agregat malarski Graco

Agregat malarski Graco


Silnik elektryczny, moc 0,75 kW, maksymalne ciśnienie 220 bar, WYDAJNOŚĆ 2L/MIN.

Kaucja: od 500 zł

1 dzień
105,74 zł/doba netto
1 dzień
130,00 zł/doba brutto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

 

Urządzenie natryskowe GRACO 395 CLASSIC PC stanowi najlepszy wybór dla profesjonalistów poszukujących

doskonałej wydajności i kontroli oraz większej wygody podczas codziennych prac w przestrzeniach mieszkalnych.

Przy wypożyczeniu trzeba zakupić komplet sitek jednorazowych.

 


INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Wynajem agregatów malarskich

Jest wiele sytuacji, w których może się okazać, że wynajem agregatów malarskich jest najlepszą opcją dla Twojej firmy. Z usług naszej wypożyczalni korzystają jednak nie tylko przedsiębiorcy, lecz także klienci indywidualni, poszukujący sposobu na szybsze malowanie ścian i innych większych powierzchni.

Gdy zależy Ci na ich perfekcyjnym wykończeniu, a przy tym ważna jest optymalizacja czasowa, rozważ profesjonalny agregat o dużej wydajności. Znajdziesz go w Bud-Rim obsługującym klientów z Warszawy, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej.

Zalety wynajmu agregatów malarskich

Być może zastanawiasz się nad tym, czy warto w ogóle rozważyć wynajem agregatu malarskiego. Uważamy, że w wielu przypadkach taka opcja jest najbardziej opłacalna, więc warto mieć ją na uwadze przy planowaniu prac. Może się np. okazać, że daną czynność wykonasz szybciej, stosując agregat. Może też być tak, że będziesz miał do obsłużenia kilka inwestycji i tylko brak odpowiedniej ilości sprzętu będzie powstrzymywał Cię przed przyjęciem zleceń.

Firmy, szczególnie nowe lub takie, które dopiero się rozwijają, nie zawsze mogą pozwolić sobie na wielotysięczne inwestycje w nowe sprzęty. Czasem po prostu nie wiedzą, w co zainwestować, a chcieliby wcześniej przetestować dostępne maszyny. Jak to zrobić? Odwiedzając naszą wypożyczalnię i wybierając któryś z agregatów.

Wynajem agregatów w Warszawie

Szukasz godnej zaufania firmy, która na wynajem udostępnia dobre, sprawne techniczne, nowoczesne i wydajne agregaty? Wynajem sprzętu do malowania pozwala znacznie przyspieszyć prace i poprawić ich standard poprzez wysoką powtarzalność. Powierzchnie są idealnie gładkie, równe, precyzyjnie pokryte formułą. To nie tylko gwarancja wysokiej jakości wykończenia malowanych obszarów, ale też optymalnego zużycia farby.

Wypożyczalnia Bud-Rim zaprasza! Mamy duży wybór markowych sprzętów – gwarantujemy ich wysoką wydajność, pełną sprawność techniczną oraz estetykę pracy. Możesz zdecydować się na wynajem krótko- lub długoterminowy na atrakcyjnych warunkach cenowych. Negocjuj je przy dłuższej współpracy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu osuszaczy w Warszawie!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.