WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Podnośnik nożycowy elektryczny ES1932

Podnośnik nożycowy elektryczny ES1932


Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

wysokość robocza: 7,80m

szerokość maszyny: 0,81m

udźwig platformy: 230kg

ciężar maszyny: 1565kg


INFORMACJE O PRODUKCIE

Podnośnik nożycowy wynajem

Z wynajmu podnośnika nożycowego korzystają firmy i osoby prywatne o ograniczonym zapotrzebowaniu na to urządzenie. Zamiast jego zakupu, wiążącego się z jednorazowym dużym wydatkiem, możesz wypożyczyć je od nas. Udostępniamy urządzenia najwyższej klasy, w pełni sprawne i bezpieczne, które za każdym razem przechodzą test sprawności i wydajności.

Wynajem podnośnika nożycowego - czy jego zakup?

Podnośnik nożycowy jest urządzeniem wysoce funkcjonalnym, które pozwala na dostęp do trudno dostępnych i położonych miejsc. Z podnośnika korzysta się podczas wznoszenia konstrukcji i reparacji dachów, budynków wielokondygnacyjnych, a także w czasie ścinania drzew i oczyszczania terenów zarośniętych pod realizację projektów budowlanych.

 

Wynajem podnośnika nożycowego pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy - nie musisz martwić się jego przechowywaniem, konserwacją, ubezpieczeniem i serwisowaniem. Ponadto nasi pracownicy pomogą Ci określić własne potrzeby oraz dobrać urządzenie idealnie im odpowiadające.

Wypożyczalnia podnośnika nożycowego - gdzie działamy?

Nasi klienci to firmy z terenu województwa mazowieckiego, zlokalizowane między innymi w:

 

Warszawie,

Piasecznie,

Konstancinie-Jeziornie.

 

Wszystkich zainteresowanych wynajmem wysokiej klasy podnośników nożycowych po atrakcyjnej cenie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy najwyższej klasy podnośniki idealne do przeprowadzania prac budowlanych, montażowych, demontażowych, konstrukcyjnych oraz związanych z przygotowaniem terenu pod realizację eventów i wydarzeń plenerowych.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.