Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Wertykulator spalinowy do trawy bez kosza

Wertykulator spalinowy do trawy bez kosza


Oleomac SCA50H

Kaucja: od 500 zł

1dzień
115,69 zł netto
1dzień
140,00 zł brutto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wertykulator wypożyczalnia

Pielęgnacja trawnika i gleby wymaga stosowania nie tylko specjalnych środków, ale niekiedy też urządzeń. Wykorzystywane w tym celu wertykulatory pozwalają na mechaniczne wyrównanie powierzchni, usunięcie z niej przeszkód i elementów niepożądanych, a także odpowiednie napowietrzenie warstw gleby. W ten sposób tworzysz warunki sprzyjające sprawnemu wzrastaniu i ukorzenieniu trawy.

Wypożyczenie czy zakup wertykulatora?

Regeneracja i obróbka gleby to często zadanie realizowane jednorazowo. Dlatego wiele firm poszukuje możliwości wynajmu wertykulatorów, co wiąże się z poniesieniem niższych kosztów niż w przypadku zakupu. Ponieważ wertykulatory to urządzenia dość duże, nie jesteś też obarczony uciążliwym obowiązkiem ich przechowywania.

 

Oferowane przez nas wertykulatory to urządzenia mechaniczne, dopasowane do pracy na dużym obszarze oraz przy różnym natężeniu. Oferujemy możliwość ich jednorazowego jak i sezonowego najmu, do realizacji konkretnych zadań.

Wertykulatory na wynajem - gdzie działamy?

Nasi klienci to firmy oraz zarządcy i właściciele działek, pragnący zrewitalizować tereny zielone. Obsługujemy przede wszystkim osoby z:

- Warszawy,

- Piaseczna,

- Konstancina-Jeziorny.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - pomożemy w doborze urządzenia o mocy i przeznaczeniu odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. Nasi doradcy pomogą odnaleźć wertykulator, który zagwarantuje optymalne warunki glebowe, co przełoży się na wygląd ogrodów i terenów zielonych, jakie pragniesz uszlachetnić.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.