WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Bruzdownica GNF 35

Bruzdownica GNF 35


Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

Bosch CNF35U,moc 1400 W 

Głębokość cięcia 35 mm

Tarcze dodatkowo płatne


INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Wynajem bruzdownic

Potrzebujesz bruzdownicy do wykonania otworów i szczelin pod kable czy przewody? Do obróbki twardych materiałów budowlanych takich jak kamień, cegła czy beton doskonale sprawdzą się nasze bruzdownice. Są one niezwykle solidnie wykonanie i mają na tyle dużą moc, że poradzą sobie nawet z największymi wyzwaniami. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, koniecznie rozważ wynajem bruzdownicy Bosch.

Mamy zaufanie wyłącznie do najlepszych marek, bo podobnie jak Ty wierzymy w ich niezawodność i precyzję. Optymalne zużycie energii, a do tego ciągła i stabilna praca dają okazję do realizowania obowiązków zawodowych bez opóźnień czy przykrych niespodzianek.

Bruzdownice – wynajem w Warszawie i okolicach

Jest wiele takich sytuacji, w których posiadanie własnej bruzdownicy nie jest niezbędne. Jeżeli prace z jej użyciem wykonujesz okazjonalnie warto rozważyć współpracę z wypożyczalnią. Podobnie w sytuacji, gdy chcesz obsłużyć w tym samym czasie więcej niż jedną inwestycję – postaw na wynajem, aby zyskać niezbędny sprzęt i odpowiednio obsłużyć wszystkich klientów.

Nasi klienci mówią otwarcie o tym, że wynajem bruzdownic jest dla nich szansą na przetestowanie konkretnego urządzenia zanim zostanie ono przez nich zakupione. Możliwość sprawdzenia, jak w praktyce działają bruzdownice Bosch jest doskonałą propozycją. Dowiesz się w ten sposób, czy jest to standard, jakiego oczekujesz.

Współpraca z wypożyczalnią

Współpraca z naszą wypożyczalnią jest przyjemna i oparta na przejrzystych zasadach. Cennik na stronie, ale też ten, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie, zakłada, że im dłuższy okres najmu, tym niższy koszt ogólny tej usługi. Ceny za dobę opiewają w zakresie 60-80 złotych brutto, co jest znacznie bardziej opłacalne niż zakup własnego urządzenia (szczególnie gdy korzystasz z niego tylko okazjonalnie).

Za wynajem bruzdownicy przewidujemy kaucję w wysokości przynajmniej 300 złotych. O szczegółowych cenach i warunkach współpracy opowiemy Ci podczas rozmowy lub spotkania w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą agregatów malarskich na wynajem!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.