Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Zagęszczarka Bella 60 kg

Zagęszczarka Bella 60 kg


Jednokierunkowa, waga 62 kg, wymiar płyty 520x350 mm, silnik benzynowy, zużycie paliwa 1,6l/h, pojemnośc zbiornika paliwa 3,6l.

Kaucja: od 500 zł

1 dzień
81,30 zł/netto
1 dzień
100,00 zł/brutto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto

 

 

Wypożyczania Zagęszczarek

Wykonanie nawierzchni w terenie otwartym wymaga odpowiedniego przygotowania gruntu. Służą temu odpowiednie maszyny i urządzenia – zagęszczarki i skoczki. Jako profesjonalna Wypożyczalnia Zagęszczarek Bud-Rim oferuje szeroki wybór urządzeń dedykowanych do przygotowania gruntu pod prace remontowo-budowlane, drogowe oraz brukarskie.

 

Wynajem zagęszczarki i skoczka to usługi, które kierujemy do inwestorów prywatnych oraz firm remontowo-budowlanych. Dostarczamy rozwiązania umożliwiające sprawną i bezpieczną realizację prac w terenie, niezależnie od tego, czy planujesz brukowanie podjazdu na prywatnej posesji czy przygotowanie gruntu pod parking przed siedzibą firmy.

 

Skoczki i Zagęszczarki – Wynajem

Ze względu na specyfikę realizowanych prac skoczki i zagęszczarki przez większość inwestorów użytkowane są okazjonalnie – raz na kilka, kilkanaście lat. Aby uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem maszyn i urządzeń niezbędnych do realizacji prac brukarskich zapraszamy do skorzystania z usługi ich wynajmu. Wynajem to dogodna forma korzystania z niezbędnego sprzętu przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów realizacji poszczególnych etapów robót brukarskich.

 

Zagęszczarki na Wynajem – Zasięg Ofert

Siedzibą wypożyczalni Bud-Rim jest Konstancin. Dogodna lokalizacja naszej wypożyczani oraz łatwy dojazd sprawiają, że do skorzystania z oferty zagęszczarek i skoczków na wynajem zachęcamy Klientów z całej okolicy. Współpracujemy z odbiorcami prywatnymi i biznesowymi z lokalizacji, takich jak:

  • Konstancin-Jeziorna,
  • Piaseczno,
  • Lesznowola,
  • Góra-Kalwaria,
  • Józefosław.

Nasze usługi kierujemy również do mieszkańców i firm realizujących prace drogowe w różnych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa. Nasze zagęszczarki i skoczki są z powodzeniem wykorzystywane przy realizacji robót w licznych lokalizacjach, jak Wilanów, Ursynów, Kabaty czy Powsin.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zapewniamy wysokiej jakości maszyny i urządzenia w doskonałym stanie technicznym, nad którym stale czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wypożyczalni agregatów prądotwórczych w Piasecznie!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.