WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Młotowiertarka Bosch GBH 2-28

Młotowiertarka Bosch GBH 2-28


Bosch GBH 2-28 DFV, moc 850 W, z wymiennym uchwytem, z SDS na wiertła cylindryczne do wiercenia bez udaru w drewnie i metalu.

 

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami bruttoWynajem młotów udarowych

Młot udarowy to narzędzie niezbędne do wykonania niektórych prac. Konieczny jest przy wyburzeniach, gruntownych remontach, ale także w pracach zewnętrznych. Zakup takiego sprzętu nie zawsze jest opłacalny, szczególnie gdy wykonywane zlecenie jest jednorazowe lub sporadyczne.


Dodatkową trudnością w zakupie tego typu sprzętów jest brak możliwości magazynowania. O ile mniejsze młoty udarowe zmieścimy w małym warsztacie czy schowku, o tyle te duże jak minikoparki udarowe mogą stanowić znaczne obciążenie budżetu, jeśli specjalnie dla nich musimy wynająć magazyn. Dlatego też znacznie bardziej opłacalne jest wypożyczenie młotów, które po wykonanej pracy możemy zwrócić.


Młot – wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Nasza wypożyczalnia jest otwarta na klientów z Warszawy, Piaseczna, Konstancina oraz okolic. Wiemy, że nasz sprzęt budowlany, w tym młoty udarowe, są niezbędne do wykonania poszczególnych etapów budowy czy remontu. Wypożyczając u nas sprzęt mają państwo gwarancję jakości, ponieważ każdy młot jest serwisowany, dzięki czemu zaplanowane prace przebiegają bez zakłóceń.


Udarowy młot – wypożyczenie takiego sprzętu to również znaczące odciążenie budżetu szczególnie jeśli tego typu prace są jednorazowe lub sporadyczne. Wynajem oferujemy również klientom indywidualnym, którzy nie prowadzą firm budowlanych i tego typu narzędzia potrzebne są im sporadycznie.


Kiedy wypożyczyć młot udarowy?

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego przeznaczona jest dla każdego. Do kontaktu zapraszamy zarówno inwestorów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Z naszego sprzętu po wpłaceniu kaucji może skorzystać każdy – zdajemy sobie sprawę, że wynajem sprzętu może być podyktowany różnymi powodami, do których zalicza się także awaria własnej maszyny.


Wynajem młota udarowego o różnej mocy dostępny jest w naszej wypożyczalni. Nasi pracownicy pomogą również w doborze właściwej mocy, dzięki czemu wyburzanie i remonty przebiegną bez zakłóceń.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.