Wypożyczalnia sprzętu

Podane ceny są cenami brutto

 

 

Wypożyczalnia Nagrzewnic

Szereg robót budowlanych i prac wykończeniowych wymaga zapewnienia odpowiedniej temperatury powietrza w pomieszczeniu. W przypadku nieruchomości, które nie zostały jeszcze wyposażone w instalację grzewczą rolę ogrzewania przejmują nagrzewnice. Ich zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków do prawidłowego przebiegu określonych procesów technologicznych.

 

Jako profesjonalna Wypożyczalnia Nagrzewnic Bud-Rim odpowiada na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów – inwestorów prywatnych i firm remontowo-budowlanych. Oferujemy wynajem nagrzewnic znanych i cenionych producentów, co przekłada się na ich sprawną i ekonomiczną pracę w najbardziej nawet wymagających warunkach.

 

Wynajem – Nagrzewnice do Różnych Zastosowań

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby poszczególnych Klientów oferujemy na wynajem nagrzewnice:

  • gazowe,
  • olejowe,
  • elektryczne.

Dzięki zróżnicowaniu asortymentowemu oferowane nagrzewnice bardzo dobrze wpisują się w możliwości obiektów na różnym etapie realizacji prac budowlanych, wykończeniowych czy remontowych. Dzięki zasilaniu innemu niż elektryczne nagrzewnice gazowe i olejowe bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby technologiczne obiektów, które nie zostały jeszcze podłączone do sieci elektrycznej lub – z różnych względów – będą od niej podłączane.

 

Wypożyczalnia Nagrzewnic – Gdzie Nas Szukać?

Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Dogodna lokalizacja i komfortowy dojazd sprawia, że do współpracy możemy zaprosić Klientów z całej okolicy. Wynajem nagrzewnic to usługa, którą kierujemy do osób realizujących inwestycje budowlano-remontowe na terenie miejscowości:

  • Konstancin-Jeziorna,
  • Piaseczno,
  • Lesznowola,
  • Góra-Kalwaria,
  • Józefosław.

Współpracujemy również z inwestorami z innych miast regionu, czego najlepszy przykład stanowi Warszawa. Na przestrzeni wieloletniej działalności z usług wypożyczalni Bud-Rim skorzystali Klienci z licznych dzielnic i osiedli Miasta Stołecznego, w szczególności z lokalizacji Wilanów, Ursynów, Kabaty czy Powsin.

Zaprasamy do zapoznania się z ofertą wynajmu glebogryzarek w Konstancinie!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.