WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
12
BCS Kosiarka bijakowa ROLLERBLADE 75 cm

BCS Kosiarka bijakowa ROLLERBLADE 75 cm


          BCS Ciągnik jednoosiowy 740PS HONDA GX390

 

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

INFORMACJE O PRODUKCIE
MULTIONE Z GLEBOGRYZARKĄ SEPARACYJNĄ


Waga: 1050kg

Wysokość: 1960mm

Szerokość: 1090mm

Glebogryzarka separacyjna 114cm

 

Multione z glebogryzarką separacyjną - wynajem w naszej ofercie

 

Oferujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnych rozwiązań dla ogrodnictwa, wśród których znajduje się Multione z glebogryzarką separacyjną. Urządzenie to pozwala na szybkie i sprawne przygotowanie podłoża dla potrzeb rabatek trawnikowych oraz innych upraw. W czasie pracy Multione miele ziemię, rozbija jej grudy, zakopuje kamienie, co pozwala stworzyć warstwę gleby idealnie dostosowaną do potrzeb trawnika.

 

Do naszej oferty wybraliśmy Multione z glebogryzarką separacyjną z uwagi na jego wysoką wydajność, łatwe sterowania oraz możliwość swobodnego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Urządzenie dysponuje szerokością roboczą na poziomie 150 cm, a głębokość mielenia ziemi można ustawiać indywidualnie zgodnie z wymogami gruntu na danym terenie.

 

Najlepsza glebogryzarka separacyjna do gruntu i kamienia

 

Zakup własnego Multione z glebogryzarką separacyjną to duża inwestycja, z której nasi kontrahenci mogą zrezygnować na korzyść usługi wynajmu. Jest rozwiązaniem nie tylko tańszym, ale też łatwiejszym w realizacji - nie wymaga organizacji przechowywania urządzenia, jego konserwowania ani serwisowania. Obowiązki te spoczywają na naszych barkach, a Klienci mogą cieszyć się w pełni sprawnym i bezawaryjnie działającym urządzeniem.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą Klientów - gwarantujemy konkurencyjne stawki, szeroką dostępność terminów oraz profesjonalne wsparcie naszego sztabu doradców produktowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi nieść pomoc w ramach wynajmu Multione z glebogryzarką separacyjną oraz innych specjalistycznych sprzętów. Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego.


INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto
Wypożyczalnia Ogrodnicza

Aranżacja ogrodu oraz jego regularna pielęgnacja wymagają zastosowania odpowiednich maszyn i narzędzi. Część z nich to rozwiązania, z których korzystamy bardzo często podczas prac w ogródku, po inne sięgamy znacznie rzadziej. Wówczas zamiast ich zakupu warto rozważyć skorzystanie z usługi wynajmu maszyn i urządzeń. Jako Wypożyczalnia Ogrodnicza Bud-Rim oferuje:

  • wynajem sprzętu ogrodniczego,
  • wynajem maszyn ogrodniczych.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór rozwiązań – maszyn i urządzeń dedykowanych do realizacji prac aranżacyjnych, pielęgnacyjnych i porządkowych. Zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. To, co wyróżnia Wypożyczalnię Ogrodniczą Bud-Rim to korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Przy wynajmie długookresowym sprzętu ogrodniczego i maszyn proponujemy atrakcyjne rabaty.


Wynajem Sprzętu i Maszyn Ogrodniczych – Dlaczego Warto?

Sprzęt ogrodniczy wymaga zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania, co wiąże się z koniecznością wygospodarowania niemałej przestrzeni. W warunkach zabudowy szeregowej  może to powodować problem – każdy kolejny obiekt zmniejsza bowiem przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową, z której możemy korzystać. Wynajem sprzętu ogrodniczego pozwala na ograniczenie niezbędnej przestrzeni przechowywania do absolutnego minimum – sprzęt wynajmujemy wyłącznie na czas realizacji określonych prac w ogrodzie i oddajemy, po ich zakończeniu.


Wynajem maszyn ogrodniczych to nie tylko rozwiązanie problemu przechowywania. To także pewność, iż oferowane maszyny i urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Jako właściciele maszyn i urządzeń sami musimy zadbać o ich sprawność. W przypadku sprzętu wynajmowanego obowiązek ten spoczywa na wypożyczalni, która regularnie weryfikuje sprzęt pod kątem sprawności, wydajności i bezpieczeństwa pracy. 


Jakie sprzęty warto wypożyczyć?

W pracach ogrodniczych korzystamy z różnych narzędzi. Wiele z nich, szczególnie tych drobnych do codziennej pielęgnacji warto mieć zawsze pod ręką. Niektóre prace w ogrodzie wykonujemy jednak okazjonalnie, a w takim wypadku zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na wypożyczenie, aniżeli na zakup. Z pewnością do takiego rodzaju narzędzi zalicza się glebogryzarkę, którą stosujemy tylko podczas zakładania ogrodu lub podczas tworzenia rabat.


Nożyce do żywopłotu – wynajem w tym wypadku również jest opłacalny, zwłaszcza że prace pielęgnacyjne specjalistycznym sprzętem przeprowadzamy sporadycznie, głównie w okresie wiosennym oraz drugi las pod koniec lata. Decydując o zakupie poszczególnych narzędzi warto rozważyć także te, które służą do porządkowania ogrodu, jak zamiatarka. Wypożyczalnia oferuje zamiatarki o różnej mocy, które przeznaczone są do różnej wielkości ogrodów oraz alejek.


Wypożyczania Ogrodnicza Bud-Rim – Gdzie Nas Szukać?

Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Dogodna lokalizacja i komfortowy dojazd sprawia, że z oferty Bud-Rim korzystają klienci prywatni oraz firmy z całej okolicy. Nasz sprzęt i maszyny znajdują zastosowanie podczas realizacji prac w m.in. lokalizacjach, takich jak:

  • Konstancin-Jeziorna,
  • Piaseczno,
  • Lesznowola,
  • Góra-Kalwaria,
  • Józefosław.

Współpracujemy również z Klientami z terenu miasta Warszawa. Jako kompleksowo wyposażona wypożyczalnia ogrodnicza docieramy ze swoją ofertą do różnych dzielnic i osiedli miasta, jak Wilanów, Ursynów, Kabaty czy Powsin.


Wypożyczenie sprzętu bardzo często jest bardziej opłacalne aniżeli jego zakup. Z niektórych narzędzi korzystamy sporadycznie, a wynajmując je oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim przestrzeń, na której specjalistyczne narzędzia należy składować. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm, którzy prowadzą prace zewnętrzne i ogrodowe.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni rusztowań Piaseczno!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.