WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU

Podane ceny są cenami brutto


Szalunki stropowe

Szalunki stropowe to bardzo ważny element konstrukcyjny. Choć z pozoru wyglądają jak drobne narzędzie, mają niebagatelny wpływ na cały budynek, a ewentualne błędy w ich użytkowaniu mogą prowadzić nawet do katastrofy budowlanej. Jest to jednak sprzęt, którego używa się sporadycznie, a w zależności od rodzaju konstrukcji powinny być wybierane starannie, aby znieść ciężar konstrukcyjny.


Podstawową działania szalunków stropowych jest podtrzymywanie stropów żelbetonowych w trakcie ich zastygania. Powinny one być rozłożone równomiernie, aby nie doszło do załamań i pęknięć, które mogą wpłynąć na stabilność całego budynku. Zakup szalunków stropowych wiąże się jednak z dość wysokim kosztem – w przypadku sporadycznych lub jednorazowych inwestycji warto zatem je wypożyczyć.


Szalunki stropowe – wynajem

Wynajem szalunków stropowych to duża wygoda – sprzęt, który wypożyczamy jest przez nas konserwowany i naprawiany, a zatem inwestor nie musi obawiać się o właściwą pielęgnację sprzętu. To również duża oszczędność pieniędzy, bowiem wypożyczenie jest znacznie tańsze niż zakup.


Dodatkowo w naszym punkcie oferujemy pełne wsparcie w zakresie wypożyczenia. Dobierzemy odpowiednie szalunki stropowe do zamierzonej inwestycji, dbając tym samym o bezpieczeństwo naszych klientów i przyszłych użytkowników domu.


Szalunki stropowe – wynajem. Dlaczego warto?

Do listy korzyści, jakie wynikają z wynajmu szalunków stropowych z pewnością można dopisać również magazynowanie. To sprzęt gabarytowy, a zatem trudno przechować go po prostu w domu czy garażu. Decydując się na wypożyczenie sprzętu kwestie przechowywania spoczywają na nas, a zatem po zakończeniu etapu prac szalunki stropowe można do nas zwrócić.


Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm remontowo-budowlanych. Sprzęt można wypożyczyć na godziny, a w przypadku dłuższych okresów ofertę przygotowujemy indywidualnie starając się dopasować ją tak, aby spełniała wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z pełną ofertą sprzętową naszej wypożyczalni.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.