WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Osuszacz powietrza master dh44

Osuszacz powietrza master dh44


Master DH44, moc 800 W, zakres działania temperatura 3-35 st. C, wydajność 40l/24h, zbiornik 11l.

 

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Wynajem osuszaczy - Warszawa

 

Szukasz profesjonalnego sprzętu pomagającego w sfinalizowaniu prac remontowych czy budowlanych w nieruchomości? Jeżeli działasz w Warszawie, wynajem osuszaczy w naszej wypożyczalni jest dla Ciebie korzystną opcją. Możesz skorzystać z zaawansowanego urządzenia jednorazowo lub przez dłuższy czas, dopasowując warunki najmu do swoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi o ceny, to im dłuższy wynajem, tym niższy koszt, dlatego koniecznie zapytaj o spersonalizowany cennik.

Warunki wynajmu osuszaczy

Jeżeli potrzebujesz wysokiej klasy, wydajnego i energooszczędnego osuszacza, wynajem w naszej firmie będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny. Zachęcamy do współpracy z nami, ponieważ tutaj znajdziesz bardzo uczciwy cennik – możliwe rabaty przy dłuższym wynajmie. Za wypożyczenie pobierana jest niewysoka kaucja. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Płacisz dokładnie za tyle dni, przez ile osuszacz znajdował się u Ciebie. Przejrzyste warunki i atrakcyjne ceny to coś, co nas wyróżnia.

Wynajmować czy kupować?

Są takie sprzęty, z których korzystasz okazjonalnie. Prawdopodobnie zalicza się do nich osuszacz powietrza pozwalający na prowadzenie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Trudno oczekiwać sprzyjających warunków pogodowych, które przyspieszyłyby ten proces, dlatego też lepiej jest wesprzeć się urządzeniami wysokiej klasy. Nasze mają optymalną moc, dlatego sprawdzają się przy:

  • osuszaniu ścian, stropów, fundamentów,
  • osuszaniu izolacji,
  • odgrzybianiu.

Potrzebujesz osuszacza? Wynajem w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie-Jeziornej cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm budowlanych, remontowych czy zajmujących się osuszeniami po szkodach wodnych.

Chętnie doradzimy Ci, co wybrać. Mamy różne rodzaje sprzętów, dlatego jeden z nich na pewno dopasujemy do miejsca, zakresu oraz charakteru prowadzonych przez Ciebie prac. Przekonaj się o tym, skontaktuj się z przedstawicielami wypożyczalni Bud-Rim – jesteśmy do Twojej dyspozycji.  

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu koparki w Konstancinie!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.