WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Pompa do wody zanurzeniowa

Pompa do wody zanurzeniowa


Victus SP750, moc 750 W, maksymalna wysokość podnoszenia 8 m, przewód zasilający 10 m

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto


Wynajem pompy do wody

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się w wynajmie sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego. Wiemy, że niektóre narzędzia nie są konieczne w codziennej eksploatacji, a ich koszt zakupu i eksploatacji jest niewspółmierny do czasu z jakiego z nich korzystamy. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów, które ułatwią pracę oraz pozwolą cieszyć się wolną przestrzenią.


Wypożyczalnie mieści się w Konstancinie, dlatego też serdecznie zapraszamy klientów z Piaseczna, Warszawy oraz okolic, którzy poszukują wysokiej jakości i niezawodnego sprzętu, który można wynająć na krótki okres czasu. W naszej szerokiej ofercie mamy również pompy do wody, z których korzystamy okazjonalne, a które są nam potrzebne w niektórych sytuacjach.


Czy wynajem pompy do wody się opłaca?

Zakup własnego sprzętu wiąże się nie tylko z wysokim kosztem zakupu, ale też ze znalezieniem właściwej przestrzeni do jego przechowywania, a także kosztami eksploatacyjnymi. Wypożyczony sprzęt konserwowany jest przez nas, a zatem nie ma ryzyka że został on źle zakonserwowany. Wynajmując pompy do wody oszczędzamy również czas, który możemy przeznaczyć na przyjemności.


Wynajem pompy do wody jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie że nie są one sprzętem potrzebnym na co dzień. Pompy szlamowe stosujemy przeważnie kilka razy do roku, a zatem wypożyczenie jej jest znacznie bardziej optymalne.


Oferta dostosowana do wszystkich klientów

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do specjalistycznych firm. Zdajemy sobie sprawę, że podczas prac może dojść do różnych awarii, a niektóre zlecenia są sporadyczne, a zatem zakup własnego sprzętu nie jest opłacalny. Oferowane przez nas pompy do wody na wynajem można wypożyczyć na cały dzień, a w przypadku dłuższych okresów przygotowujemy ofertę indywidualną dostosowaną do potrzeb naszych klientów.


Wypożyczenie sprzętu jest na wyciągnięcie ręki – zapraszamy do kontaktu.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.