Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Minikoparka Wacker ET16

Minikoparka Wacker ET16


Kaucja: od 3500 zł

1 dzień
333,33 zł/netto
1 dzień
410,00 zł/brutto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto

Wynajem koparki koło Warszawy

W planach masz prowadzenie prac budowlanych? Chcesz rozszerzyć ofertę swojej firmy, a może realizować więcej zleceń w tym samym czasie? Wynajem koparki w wielu sytuacjach okaże się najlepszym wyborem. Z jednej strony pozwoli Ci działać prężnie i bez przestojów, a z drugiej zapewni optymalizację kosztów.

Jeżeli szukasz miejsca, które oferuje wynajem koparek w Warszawie i okolicach, zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni. Obsługujemy inwestycje na terenie stolicy i okolicznych miejscowości – Piaseczna, Konstancina-Jeziornej. Wynajem koparki jest propozycją dla przedsiębiorców, którzy szukają bezkompromisowych rozwiązań wysokiej jakości. Zapraszamy do współpracy!

Korzystny wynajem ładowarek

Rozumiemy, że szukając oferty wynajmu ładowarki czy koparki, zależy Ci na korzystnych warunkach współpracy. U nas możesz na nie liczyć, bo zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientom. Dlatego proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy na przejrzystych zasadach cenowych.

Dbamy o jakość sprzętów, które znajdziesz w wypożyczalni. Wynajem ładowarki czy koparki to zawsze pewność, że otrzymasz w pełni sprawną maszynę, gotową do eksploatacji w zakresie, jakiego oczekujesz.

Współpracuj z naszą wypożyczalnią

Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią! Proponujemy nie tylko wynajem koparek standardowych, ale też specjalistycznych przeznaczonych do realizowania konkretnych zadań. W asortymencie mamy:

  • koparki łańcuchowe do rowów,
  • przyczepy jednoosiowe,
  • wozidła,
  • minikoparki,
  • wózki paletowe,
  • lawety do przewożenia minikoparek.

Jesteśmy w stanie dostarczyć koparki, ładowarki i inne z powyższych maszyn na wskazany adres w Warszawie, Piasecznie i Konstancinie-Jeziornej. Skontaktuj się z przedstawicielem Bud-Rim, aby bliżej poznać ofertę oraz warunki cenowe. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze konkretnego sprzętu do prowadzenia prac budowlanych, drogowych i innych wymagających urządzeń o dużej mocy i wydajności działania. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu frezarki w Warszawie!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.