WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Myjka Bosch 5-75X

Myjka Bosch 5-75X


Maksymalne ciśnienie robocze 185 bar

 

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

Moc: 2600W.

Max ciśnienie: 185bar.

Waga: 26,8kg.

 


INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Myjki ciśnieniowe – wynajem

 

Są nieocenionym wsparciem przy prowadzeniu prac porządkowych. Szczególnie tam, gdzie zabrudzenia są intensywne, np. w formie zacieków czy grubej warstwy kurzu oraz w miejscach o ograniczonej dostępności świetnie sprawdza się mycie wodą pod ciśnieniem. Do jej emitowania potrzebne są mocne myjki ciśnieniowe.

Wynajem tego typu maszyn to popularna praktyka wśród mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości – Piaseczna, Konstancina-Jeziorna. Cenią sobie oni możliwość zarezerwowania urządzenia wtedy, kiedy jest ono faktycznie potrzebne. Nie trudno obliczyć, że to opcja znacznie tańsza i mniej angażująca niż posiadanie własnego sprzętu, który dodatkowo trzeba na bieżąco konserwować.

Wynajem myjki ciśnieniowej

Czasem, zanim kupisz jakieś urządzenie na własność chcesz je przetestować w środowisku, w którym docelowo będzie pracowało. Czy się sprawdzi? Czy jego zakup będzie opłacalny? Czy wpłynie na jakość Twojego życia? Nie dowiesz się tego bez wypróbowania w praktyce myjek ciśnieniowych. Wynajem to doskonała okazja do takich testów.

W naszej wypożyczalni czekają na Ciebie w pełni sprawne, wydajne i nowoczesne myjki ciśnieniowe. Wynajem dotyczy produktów znanych i cenionych marek:

  • Bosch,
  • Karcher.

Są one wielofunkcyjne, wyposażone w wiele praktycznych opcji, które usprawniają sprzątanie i czynią je bardziej dokładnym. Ustawienie maksymalnego ciśnienia nawet do 150 czy 185 barów pozwala na kompleksowe mycie nawet mocno zabrudzonych posadzek. Dlatego też myjki znajdują szereg zastosowań – w firmach świadczących profesjonalne usługi porządkowe oraz u osób prywatnych.

Skorzystaj z usług wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia działa prężnie i kompleksowo. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej i innych miejscowości. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze najlepszej myjki ciśnieniowej, dopasowując jej parametry do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Bud-Rim!

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą bruzdownic na wynajem!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.