Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Myjka Karcher 5-15UX

Myjka Karcher 5-15UX


Podgrzewanie wody do 80°C

Maksymalne ciśnienie robocze 150 bar

Zbiornik paliwa 6,5L

Kaucja: 1000zł

1 dzień
146,34 zł/netto
1 dzień 180,00zł/brutto
*Przy dłuższym wypożyczeniu rabat
Myjka Bosch 5-75X

Myjka Bosch 5-75X


Maksymalne ciśnienie robocze 185 bar

Kaucja: 300zł

1 dzień
81,30 zł/netto
1 dzień
100,00 zł/doba
*Przy dłuższym wypożyczeniu rabat

 

Myjki ciśnieniowe – wynajem

 

Są nieocenionym wsparciem przy prowadzeniu prac porządkowych. Szczególnie tam, gdzie zabrudzenia są intensywne, np. w formie zacieków czy grubej warstwy kurzu oraz w miejscach o ograniczonej dostępności świetnie sprawdza się mycie wodą pod ciśnieniem. Do jej emitowania potrzebne są mocne myjki ciśnieniowe.

Wynajem tego typu maszyn to popularna praktyka wśród mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości – Piaseczna, Konstancina-Jeziorna. Cenią sobie oni możliwość zarezerwowania urządzenia wtedy, kiedy jest ono faktycznie potrzebne. Nie trudno obliczyć, że to opcja znacznie tańsza i mniej angażująca niż posiadanie własnego sprzętu, który dodatkowo trzeba na bieżąco konserwować.

Wynajem myjki ciśnieniowej

Czasem, zanim kupisz jakieś urządzenie na własność chcesz je przetestować w środowisku, w którym docelowo będzie pracowało. Czy się sprawdzi? Czy jego zakup będzie opłacalny? Czy wpłynie na jakość Twojego życia? Nie dowiesz się tego bez wypróbowania w praktyce myjek ciśnieniowych. Wynajem to doskonała okazja do takich testów.

W naszej wypożyczalni czekają na Ciebie w pełni sprawne, wydajne i nowoczesne myjki ciśnieniowe. Wynajem dotyczy produktów znanych i cenionych marek:

  • Bosch,
  • Karcher.

Są one wielofunkcyjne, wyposażone w wiele praktycznych opcji, które usprawniają sprzątanie i czynią je bardziej dokładnym. Ustawienie maksymalnego ciśnienia nawet do 150 czy 185 barów pozwala na kompleksowe mycie nawet mocno zabrudzonych posadzek. Dlatego też myjki znajdują szereg zastosowań – w firmach świadczących profesjonalne usługi porządkowe oraz u osób prywatnych.

Skorzystaj z usług wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia działa prężnie i kompleksowo. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej i innych miejscowości. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze najlepszej myjki ciśnieniowej, dopasowując jej parametry do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Bud-Rim!

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą bruzdownic na wynajem!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.