Wypożyczalnia sprzętu

Podane ceny są cenami brutto

 

 

Wypożyczalnia Glebogryzarek

Prace pielęgnacyjne w ogródku/ogrodzie wykonujemy w określonych odstępach czasu. Są ogrody, w których mechaniczne spulchnianie i uprawianie gleby przeprowadza się bardzo rzadko. Dlatego zamiast inwestować w zakup kosztownych maszyn i urządzeń ogrodniczych warto skorzystać z oferty Wypożyczalni Bud-Rim. Wypożyczalnia Glebogryzarek i Sprzętu Ogrodniczego Bud-Rim oferuje szeroki wybór maszyn i urządzeń niezbędnych podczas prac:

  • aranżacyjnych,
  • pielęgnacyjnych,
  • porządkowych.

Oferując glebogryzarki na wynajem wspieramy inwestorów prywatnych oraz firmy zajmujące się aranżacją przestrzeni zielonych. Klientom zapewniamy dostęp do maszyn i urządzeń najwyższej jakości w doskonałym i bardzo dobrym stanie technicznym. Ich wybór to gwarancja sprawnej i bezpiecznej pracy w każdych warunkach.

 

Glebogryzarki – Wynajem

Oferując glebogryzarki na wynajem dostarczamy urządzenia w bardzo dobrych cenach, równocześnie proponując atrakcyjne rabaty w przypadku wynajmu długoterminowego. Obok glebogryzarek w asortymencie sprzętu ogrodniczego posiadamy szereg innych maszyn i urządzeń. Klientów planujących realizację wymagających prac w ogrodzie/ogródku zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą oraz kontaktu.

 

Wypożyczalnia Glebogryzarek – Gdzie Nas Szukać?

Siedzibą Wypożyczalni Glebogryzarek Bud-Rim jest Konstancin, jednak zasięg naszej oferty jest znacznie szerszy. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz bardzo dobremu skomunikowaniu z ważnymi punktami regionu Bud-Rim oferuje glebogryzarki oraz inne maszyny ogrodnicze na wynajem Klientom z całej okolicy – m.in. lokalizacji, takich jak: Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Lesznowola, Góra-Kalwaria oraz Józefosław.

 

Współpracujemy również z Klientami z innych miast regionu, czego najlepszym przykładem jest Warszawa. Nasza oferta urządzeń i maszyn ogrodniczych pozwoliła na sprawną realizację licznych projektów w dzielnicach Wilanów, Ursynów, Kabaty, na osiedlu Powsin oraz w innych miejsca na terenie Miasta Stołecznego.s

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wypożyczalni betoniarek Konstancin!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.