WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU
Sortowanie
Na stronie
Giętarka do blachy z nożem

Giętarka do blachy z nożem


Gietarka z nożem do 2m

 

Cena najmu
Zadzwoń do oddziału

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto


Wynajem pilarek, pił i przecinarek

Gruntowny remont, aranżacja ogrodu czy niespodziewane prace budowlane – każda z tych sytuacji wymaga od nas posiadania odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu wykonanie niezbędnych etapów prac zostanie wykonane zgodnie z przewidywaniami. Zdarza się, że niektóre narzędzia potrzebne są nam tylko w wyjątkowych sytuacjach, jednorazowo – ich zakup zatem jest dość kosztowną inwestycją.


Wiele maszyn budowlanych posiada również dość spore gabaryty, przez co przechowywanie ich w domu wymaga zagospodarowania dodatkowego miejsca, o co nie zawsze jest łatwo. W takich wypadkach warto rozważyć wypożyczenie – sprzęt można w każdej chwili zwrócić, a wykonanie pojedynczych prac nie narazi nas na dodatkowe koszty.


Przecinarka do glazury – wypożyczalnia Warszawa

Jednym z narzędzi, z których korzystamy okazjonalnie, jest przecinarka do glazury. Zakup tego sprzętu wiąże się z dość sporym nakładem finansowym, szczególnie jeśli zależy nam na narzędziu dobrej jakości, który z łatwością poradzi sobie z różnego rodzaju materiałami i płytkami.


Układanie glazury czy terakoty to czynność, którą wykonujemy okazjonalnie – najczęściej podczas wykańczania mieszkania czy gruntownego remontu. Warto zatem niezbędny sprzęt wypożyczyć obniżając tym sposobem koszty inwestycji.


Piły – wypożyczalnia na terenie Warszawy i okolic

Sprzętem, z którego nie korzystamy na co dzień jest także piła. Przede wszystkim stosujemy ją podczas wykańczania mieszkania decydując się na półki czy zabudowę ścian. Podobnie pilarka – wypożyczalnia w takim wypadku jest znacznie bardziej opłacalna, co skutkuje większymi oszczędnościami.
W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wypożyczenia pił i pilarek na godziny, jak i na dłuższy okres czasu. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której uwzględniamy różne warianty czasowe, co jest korzystne dla naszych klientów.


Dlaczego warto wypożyczyć narzędzia?

Nasza wypożyczalnia mieści się na terenie Konstancina, ale obsługujemy również klientów z Warszawy, Piaseczna oraz okolic. Wypożyczenie sprzętu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przeprowadzają remont okazjonalnie lub po prostu potrzebują konkretnego narzędzia w wyjątkowych okolicznościach.


Dzięki wypożyczeniu konkretnych narzędzi nie musimy martwić się o ich konserwację czy naprawę bowiem wszystkie te czynności wykonywane są na miejscu przez nasz personel. Wyjątkowa oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm remontowo-budowlanych bowiem zdajemy sobie sprawę, że wyjątkowe zlecenia mogą przytrafić się każdemu z nas.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.