Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
Rusztowanie elewacyjne PLETTAC

Rusztowanie elewacyjne PLETTAC


Konfiguracja pól od 1,5 m do 3 m, szerkość 0,8 m, wysokość ram 2 m.

Cena wynajmu uzależniona od czasu najmu, wartości i ilości wynajmowanego sprzętu. Dokładna wycena będzie przeprowadzana indywidualnie, zgodnie z parametrami zapytania.

1 dzień
0,30 zł/ za 1m2 / netto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami netto

 

 

Wypożyczalnia Rusztowań

Realizacja prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych - przede wszystkim w zakresie elewacji zewnętrznej budynku – wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania odbiorców indywidualnych oraz klientów biznesowych Wypożyczalnia Rusztowań Bud-Rim oferuje wynajem rusztowań dedykowanych do pracy na różnych wysokościach. Nasze rusztowania znajdują zastosowanie podczas:

 • prac wykończeniowych,
 • termomodernizacji obiektów budowlanych,
 • renowacji elewacji,
 • czyszczenia elewacji.

Wynajem rusztowań to także usługa, którą kierujemy do osób poszukujących bezpiecznego i dogodnego sposobu realizacji prac na dachu budynku.

 

Wynajem Szalunków

Naszą ofertę dopełniają usługi związane z wynajmem szalunków na wynajem oferujemy:

 • szalunki stropowe,
 • szalunki ścienne.

Szalunki Stropowe – Wynajem

Dostarczamy kompletny system szalunkowy, w ramach którego Klient otrzymuje: podporę stropową, dźwigary, płytę stropową, głowicę, trójnogi. Oferujemy możliwość wynajęcie szalunków adekwatnie do rzeczywistego zapotrzebowania, dzięki czemu płacisz wyłącznie za wynajem elementów niezbędnych do realizacji konkretnego zdania.

 

Szalunki Ścienne – Wynajem

Nasza oferta na wynajem szalunków ściennych obejmuje system Midi Box. Midi Box to szalunek ścienny średnich obciążeń. System obejmuje: płyty szalunkowe, zamki, belki usztywniające, podpory pionujące, konsole i narożniki. Podobnie jak w przypadku szalunków stropowych oferujemy wynajem elementów adekwatnie do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Wynajem Rusztowań i Szalunków – Zasięg Usług

Jako wypożyczalnia rusztowań i sprzętu budowlanego z Konstancina  obsługujemy inwestorów prywatnych oraz klientów firmowych z całej okolicy. Dogodna lokalizacja wypożyczani w połączeniu z komfortowym dojazdem pozwala nam kierować ofertę Bud-Rim do Klientów z terenu miejscowości:

 • Konstancin-Jeziorna,
 • Piaseczno,
 • Lesznowola,
 • Góra-Kalwaria,
 • Józefosław.

Z naszych usług korzystają również Klienci realizujący prace budowlane i remontowe na terenie miasta Warszawa. Rusztowania i szalunki oferujemy na potrzeby inwestycji realizowanych na terenie dzielnic i osiedli Miasta Stołecznego, jak Wilanów, Ursynów, Kabaty czy Powsin.

 

Osoby zainteresowane współpracą z wypożyczalnią Bud-Rim zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania w korzystnych cenach. Przy wynajmie długoterminowym proponujemy atrakcyjne rabaty. Do potrzeby i oczekiwań Klientów podchodzimy indywidualnie, zapewniając spersonalizowaną obsługę na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu zagęszczarek w Piasecznie!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.