WSZYSTKIE MASZYNY BUDOWLANE W JEDNYM MIEJSCU

Podane ceny są cenami brutto


Wynajem drabin

Niespodziewane remonty, jednorazowa robota albo po prostu awaria sprzętu w najmniej spodziewanym momencie – w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wynajem, dzięki któremu zaoszczędzimy czas oraz pieniądze, szczególnie jeśli z konkretnego narzędzia skorzystamy tylko raz.


W naszej wypożyczalni znajdziecie państwo prawie każde potrzebne narzędzie, w tym drabiny, które są niezbędne do pracy na wysokościach. Oferta obejmuje przede wszystkim drabiny powyżej ośmiu metrów, dzięki czemu praca na wysokościach będzie znacznie łatwiejsza.


Drabiny – wynajem Warszawa

Do naszej wypożyczalni zapraszamy wszystkich z Warszawy, Konstancina oraz Piaseczna, a także okolic. Drabiny na wynajem to najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które przeprowadzają remont i nie chcą kupować specjalistycznego sprzętu, jak i dla osób, które potrzebują jej w wyjątkowej i jednorazowej sytuacji. Wynajem drabin to również doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm remontowych i instalacyjnych, które nie mają możliwości magazynowania sprzętów wielkogabarytowych, a niektóre ze zleceń wymagają specjalistycznych narzędzi.


Wynajem drabin oferujemy również klientom, którzy choć posiadają własny sprzęt, musieli oddać go do prac serwisowych lub ich własny sprzęt uległ uszkodzeniu, a wykonanie prac w terminie jest koniecznym warunkiem umowy.


Wysokie drabiny – wynajem

W naszej ofercie znajdziecie państwo przede wszystkim wysokie, ponad ośmiometrowe drabiny dzięki którym prace mogą zostać wykonane nawet w wysokich i przestronnych pomieszczeniach industrialnych, loftowych, magazynach czy halach produkcyjnych. 


Oferowane drabiny na wynajem są stabilne, bezpieczne, posiadają niezbędne atesty oraz są sprawdzone i polecane przez innych klientów. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą w dobraniu właściwej drabiny na wynajem, jak i w przypadku dłuższego wypożyczenia dostosują ofertę indywidualnie do potrzeb.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.