Wypożyczalnia sprzętu
Sortowanie
Na stronie
12
Kosa spalinowa na nóż

Kosa spalinowa na nóż


Kaucja: od 500 zł

1 dzień
97,56 zł/netto
1 dzień
120,00 zł/brutto
*Przy dłuższym wynajmie rabat

INFORMACJE O PRODUKCIE

Podane ceny są cenami brutto

 

 

 

Wypożyczalnia Ogrodnicza

Aranżacja ogrodu oraz jego regularna pielęgnacja wymagają zastosowania odpowiednich maszyn i narzędzi. Część z nich to rozwiązania, z których korzystamy bardzo często podczas prac w ogródku, po inne sięgamy znacznie rzadziej. Wówczas zamiast ich zakupu warto rozważyć skorzystanie z usługi wynajmu maszyn i urządzeń. Jako Wypożyczalnia Ogrodnicza Bud-Rim oferuje:

  • wynajem sprzętu ogrodniczego,
  • wynajem maszyn ogrodniczych.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór rozwiązań – maszyn i urządzeń dedykowanych do realizacji prac aranżacyjnych, pielęgnacyjnych i porządkowych. Zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. To, co wyróżnia Wypożyczalnię Ogrodniczą Bud-Rim to korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Przy wynajmie długookresowym sprzętu ogrodniczego i maszyn proponujemy atrakcyjne rabaty.

 

Wynajem Sprzętu i Maszyn Ogrodniczych – Dlaczego Warto?

Sprzęt ogrodniczy wymaga zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania, co wiąże się z koniecznością wygospodarowania niemałej przestrzeni. W warunkach zabudowy szeregowej  może to powodować problem – każdy kolejny obiekt zmniejsza bowiem przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową, z której możemy korzystać. Wynajem sprzętu ogrodniczego pozwala na ograniczenie niezbędnej przestrzeni przechowywania do absolutnego minimum – sprzęt wynajmujemy wyłącznie na czas realizacji określonych prac w ogrodzie i oddajemy, po ich zakończeniu.

 

Wynajem maszyn ogrodniczych to nie tylko rozwiązanie problemu przechowywania. To także pewność, iż oferowane maszyny i urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Jako właściciele maszyn i urządzeń sami musimy zadbać o ich sprawność. W przypadku sprzętu wynajmowanego obowiązek ten spoczywa na wypożyczalni, która regularnie weryfikuje sprzęt pod kątem sprawności, wydajności i bezpieczeństwa pracy. 

 

Wypożyczania Ogrodnicza Bud-Rim – Gdzie Nas Szukać?

Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Dogodna lokalizacja i komfortowy dojazd sprawia, że z oferty Bud-Rim korzystają klienci prywatni oraz firmy z całej okolicy. Nasz sprzęt i maszyny znajdują zastosowanie podczas realizacji prac w m.in. lokalizacjach, takich jak:

  • Konstancin-Jeziorna,
  • Piaseczno,
  • Lesznowola,
  • Góra-Kalwaria,
  • Józefosław.

Współpracujemy również z Klientami z terenu miasta Warszawa. Jako kompleksowo wyposażona wypożyczalnia ogrodnicza docieramy ze swoją ofertą do różnych dzielnic i osiedli miasta, jak Wilanów, Ursynów, Kabaty czy Powsin.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni rusztowań Piaseczno!

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.